Renault Trafic
| Condition | Used |
| Initial reg. | 05.2021 |
| Body type | 4 doors, 3 seats |
| Fuel | Diesel |
| Engine | 2.0, 107 kW |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front-wheel drive |
| Vehicle inspection | 05.05.2027 |
The listing has been archived
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1997 cm³ |
| Power: | 107 kW |
| CO₂ emission: | 193 g/km |
Body and seats
| Color: | White |
| Seats: | 3 tk |
| Doors: | 4 tk |
| Vehicle type: | Van |
Similar offers
Renault Trafic
2018, 234 000 km
8900 €
105 €/month
Renault Trafic
2021, 156 000 km
14 900 €
167 €/month
Renault Trafic
2019, 111 000 km
15 111 €
173 €/month
Renault Trafic
2019, 70 000 km
15 500 €
167 €/month
Renault Trafic
2021, 93 000 km
19 900 €
214 €/month
Renault Trafic
2020, 114 000 km
20 900 €
225 €/month