Renault Trafic
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2021 |
| Keretüüp | 4 ust, 3 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 107 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 05.05.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 107 kW |
| CO₂ emissioon: | 193 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Sarnased pakkumised
Renault Trafic
2018, 234 000 km
8900 €
105 €/kuus
Renault Trafic
2021, 156 000 km
14 900 €
167 €/kuus
Renault Trafic
2019, 111 000 km
15 111 €
173 €/kuus
Renault Trafic
2019, 70 000 km
15 500 €
167 €/kuus
Renault Trafic
2021, 93 000 km
19 900 €
214 €/kuus
Renault Trafic
2020, 114 000 km
20 900 €
225 €/kuus