Volvo XC40
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 03.2021 · Estonia | ||||||
| Mileage | 75 500 km | ||||||
| Body type | Minivan, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Hybrid (petrol/electric) | ||||||
| Engine | 2.0, 145 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | YV1XZK9VCM2562361 | ||||||
| Reg. nr. | 816VKD | ||||||
| Vehicle inspection | 30.06.2027 | ||||||
Equipment
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- sõiduraja vahetamise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- pimenurga hoiatus
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- lisapidurituli
- automaatpidurdussüsteem
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
Mugavusvarustus
- kliimaautomaatik
- elektrilised akende tõstukid
- elektrilised välispeeglid (soojendusega
- kokkuklapitavad
- mäluga)
- automaatselt tumenevad peeglid
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- parkimisandurid (ees
- taga)
- parkimiskaamera
- pakiruumi avamine elektriliselt (jalaviipega
- puldist)
- peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- uste sisevalgustus
- kohtvalgustid
- digitaalne näidikutepaneel
Sisustus
- poolnahkpolster
- elektriliselt reguleeritavad istmed (mäludega)
- istmed reguleeritava kõrgusega (kõrvalistuja iste
- juhiiste)
- istmesoojendused
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- nahkkattega rool
- multifunktsionaalne rool
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- käetugi ees
- käetugi taga
- topsihoidjad
- iluliistud salongis
- jalamatid
Audio, video, kommunikatsioon
- stereo (originaal)
- kõlarid
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga)
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- suverehvid
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
- LED (tagatuled
- päevatuled
- lähituled
- kaugtuled)
- esitulede pesurid
- kurvituled
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- udutuled (eesmised
- tagumine
- kurvitule funktsiooniga)
- tulede korrektor
- valgustuspakett
Muu varustus
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- katusereelingud
- tagaklaasi soojendus
- tagaklaasi puhasti
- reisiarvesti
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Hybrid (petrol/electric) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1969 cm³ |
| Power: | 145 kW |
| CO₂ emission: | 176 g/km |
Body and seats
| Color: | Red |
| Body type: | Minivan |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4425 mm |
| Width: | 1873 mm |
| Height: | 1632 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1839 kg |
| Technical max. mass: | 2280 kg |
| Load bearing capacity: | 441 kg |
| Weight of road train: | 4380 kg |
| Max braked trailer weight: | 2100 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2702 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2027Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki!
Hind ei sisalda mootorsõiduki registreerimistasu.
Motor vehicle tax
Annual tax: 352 €
Registration fee: 1232 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volvo XC40
2021, 41 370 km
31 000 €
353 €/month
Honda CR-V
2021, 65 000 km
27 000 €
308 €/month
Jaguar E-Pace
2021, 79 458 km
27 900 €
320 €/month
Honda CR-V
2023, 85 845 km
28 900 €
312 €/month
Audi A5
2021, 79 084 km
28 900 €
312 €/month
Land Rover Discovery Sport
2021, 76 797 km
28 990 €
313 €/month