Volvo XC40
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 03.2021 · Эстония | ||||||
| Пробег | 75 500 км | ||||||
| Тип кузова | Минивэн, 5 дверей, 5 мест | ||||||
| Топливо | Гибрид (бензин/электричество) | ||||||
| Двигатель | 2.0, 145 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Полный привод | ||||||
| VIN | YV1XZK9VCM2562361 | ||||||
| Рег. номер | 816VKD | ||||||
| Техосмотр | 30.06.2027 | ||||||
Комплектация
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- sõiduraja vahetamise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- pimenurga hoiatus
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- lisapidurituli
- automaatpidurdussüsteem
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
Mugavusvarustus
- kliimaautomaatik
- elektrilised akende tõstukid
- elektrilised välispeeglid (soojendusega
- kokkuklapitavad
- mäluga)
- automaatselt tumenevad peeglid
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- parkimisandurid (ees
- taga)
- parkimiskaamera
- pakiruumi avamine elektriliselt (jalaviipega
- puldist)
- peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- uste sisevalgustus
- kohtvalgustid
- digitaalne näidikutepaneel
Sisustus
- poolnahkpolster
- elektriliselt reguleeritavad istmed (mäludega)
- istmed reguleeritava kõrgusega (kõrvalistuja iste
- juhiiste)
- istmesoojendused
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- nahkkattega rool
- multifunktsionaalne rool
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- käetugi ees
- käetugi taga
- topsihoidjad
- iluliistud salongis
- jalamatid
Audio, video, kommunikatsioon
- stereo (originaal)
- kõlarid
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga)
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- suverehvid
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
- LED (tagatuled
- päevatuled
- lähituled
- kaugtuled)
- esitulede pesurid
- kurvituled
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- udutuled (eesmised
- tagumine
- kurvitule funktsiooniga)
- tulede korrektor
- valgustuspakett
Muu varustus
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- katusereelingud
- tagaklaasi soojendus
- tagaklaasi puhasti
- reisiarvesti
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Гибрид (бензин/электричество) |
| Объем двигателя: | 2.0 л |
| Объем двигателя: | 1969 см³ |
| Мощность: | 145 кВт |
| Выбросы CO₂: | 176 г/км |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Красный |
| Тип кузова: | Минивэн |
| Мест: | 5 шт |
| Дверей: | 5 шт |
| Длина: | 4425 мм |
| Ширина: | 1873 мм |
| Высота: | 1632 мм |
| Категория транспортного средства: | M1G |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 1839 кг |
| Полная масса: | 2280 кг |
| Макс. груз: | 441 кг |
| Масса автопоезда: | 4380 кг |
| Прицеп с тормозами: | 2100 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 2702 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2027Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki!
Hind ei sisalda mootorsõiduki registreerimistasu.
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 352 €
Плата за регистрацию: 1232 €
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Данные продавца
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.
Похожие предложения
Volvo XC40
2021, 41 370 км
31 000 €
353 €/месяц
Honda CR-V
2021, 65 000 км
27 000 €
308 €/месяц
Jaguar E-Pace
2021, 79 458 км
27 900 €
320 €/месяц
Honda CR-V
2023, 85 845 км
28 900 €
312 €/месяц
Audi A5
2021, 79 084 км
28 900 €
312 €/месяц
Land Rover Discovery Sport
2021, 76 797 км
28 990 €
313 €/месяц