There are no photos of this vehicle.
BMW M135
|
|||||
| Condition | Used | ||||
| Initial reg. | 02.2016 · Germany | ||||
| Mileage | 133 000 km | ||||
| Body type | Touring, 3 doors, 5 seats | ||||
| Fuel | Petrol | ||||
| Engine | 3.0, 240 kW | ||||
| Transmission | Manual | ||||
| Drivetrain | Rear-wheel drive | ||||
| VIN | WBA1Y71070P977614 | ||||
| Reg. nr. | 135MMM | ||||
| Vehicle inspection | 31.03.2027 | ||||
Equipment
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav vedrustus
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Vihmasensor
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Signalisatsioon
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Veojõukontroll
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimisandurid (ees)
Tuled
- Xenon
- LED
- Esitulede pesurid
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Talverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Audio, video, kommunikatsioon
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
Interjöör
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Nahkkattega käsipidurikang
- Istmed reguleeritava kõrgusega
Istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Sportistmed
- Sportistmed
- Istmesoojendused
Sportvarustus
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Harman/Kardon stereo
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Adaptive LED esituled
- Harman Kardon helisüsteem
- Professional Navigation
- Adaptive M vedrustus
- M Sport pidurid
- Variable Sport Steering
- M aerodünaamikapakett
- M nahkrool
- Shadow Line exterior
- püsikiirusehoidja pidurdusfunktsiooniga
- kaugtulede assistent
- laiendatud näidikutepaneel
- Bluetooth ja laiendatud nutitelefoni ühenduvus
- ConnectedDrive teenused
- toonitud tagaklaasid.
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2979 cm³ |
| Power: | 240 kW |
| City fuel cons.: | 10.9 l/100 km |
| Highway: | 6.5 l/100 km |
| Average: | 8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 188 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Body type: | Touring |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 3 tk |
| Length: | 4324 mm |
| Width: | 1765 mm |
| Height: | 1411 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1505 kg |
| Technical max. mass: | 1995 kg |
| Load bearing capacity: | 450 kg |
| Wheelbase: | 2690 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Müüa väga heas korras BMW M135i, mis toodi Saksamaalt Eestisse 2021. aastal. Eestis olnud ühe omaniku kasutuses ning autot on hoitud hoolikalt - alati garaažis ja korrapäraselt hooldatuna.
Auto hooldusi on teostatud iga 10 000 km tagant. Viimane hooldus tehti 127 000 km peal. 100 000 km juures teostati põhjalikum ennetav hooldus ametlikus BMW hoolduses, mille käigus vahetati lisaks tavahooldusele ka käigukasti- ja diferentsiaaliõli, süütekomponendid, vedelikud ning mitmed kuluvosad. Samuti paigaldati VRSF alumiiniumist chargepipe. Auto tehniline seisukord kontrolliti põhjalikult üle ning kasutatud on OEM varuosi.
Varustuse poolelt on autol olemas Adaptive LED esituled, Harman Kardon helisüsteem, Professional Navigation, Adaptive M vedrustus, M Sport pidurid, sportistmed soojendusega, püsikiirusehoidja pidurdusfunktsiooniga ning Shadow Line ja M aerodünaamika paketid. Saksamaal on autole tehtud software remap ning paigaldatud Awron data display.
Kaasa tuleb registreerimismärk 135MMM.
Tegemist on väga heas tehnilises korras ja hästi hoitud entusiastiautoga.
Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
Motor vehicle tax
Annual tax: 277 €
Registration fee: 984 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point