Antud sõidukil pole fotosid.
BMW M135
|
|||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||
| Esmareg. | 02.2016 · Saksamaa | ||||
| Läbisõit | 133 000 km | ||||
| Keretüüp | Touring, 3 ust, 5 kohta | ||||
| Kütus | Bensiin | ||||
| Mootor | 3.0, 240 kW | ||||
| Käigukast | Manuaal | ||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||
| VIN | WBA1Y71070P977614 | ||||
| Reg. nr. | 135MMM | ||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav vedrustus
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Vihmasensor
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Signalisatsioon
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Veojõukontroll
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimisandurid (ees)
Tuled
- Xenon
- LED
- Esitulede pesurid
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Talverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Audio, video, kommunikatsioon
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
Interjöör
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Nahkkattega käsipidurikang
- Istmed reguleeritava kõrgusega
Istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Sportistmed
- Sportistmed
- Istmesoojendused
Sportvarustus
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Harman/Kardon stereo
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Adaptive LED esituled
- Harman Kardon helisüsteem
- Professional Navigation
- Adaptive M vedrustus
- M Sport pidurid
- Variable Sport Steering
- M aerodünaamikapakett
- M nahkrool
- Shadow Line exterior
- püsikiirusehoidja pidurdusfunktsiooniga
- kaugtulede assistent
- laiendatud näidikutepaneel
- Bluetooth ja laiendatud nutitelefoni ühenduvus
- ConnectedDrive teenused
- toonitud tagaklaasid.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2979 cm³ |
| Võimsus: | 240 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.9 l/100 km |
| Maanteel: | 6.5 l/100 km |
| Keskmine: | 8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 188 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Touring |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4324 mm |
| Laius: | 1765 mm |
| Kõrgus: | 1411 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1505 kg |
| Täismass: | 1995 kg |
| Kandevõime: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2690 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Müüa väga heas korras BMW M135i, mis toodi Saksamaalt Eestisse 2021. aastal. Eestis olnud ühe omaniku kasutuses ning autot on hoitud hoolikalt - alati garaažis ja korrapäraselt hooldatuna.
Auto hooldusi on teostatud iga 10 000 km tagant. Viimane hooldus tehti 127 000 km peal. 100 000 km juures teostati põhjalikum ennetav hooldus ametlikus BMW hoolduses, mille käigus vahetati lisaks tavahooldusele ka käigukasti- ja diferentsiaaliõli, süütekomponendid, vedelikud ning mitmed kuluvosad. Samuti paigaldati VRSF alumiiniumist chargepipe. Auto tehniline seisukord kontrolliti põhjalikult üle ning kasutatud on OEM varuosi.
Varustuse poolelt on autol olemas Adaptive LED esituled, Harman Kardon helisüsteem, Professional Navigation, Adaptive M vedrustus, M Sport pidurid, sportistmed soojendusega, püsikiirusehoidja pidurdusfunktsiooniga ning Shadow Line ja M aerodünaamika paketid. Saksamaal on autole tehtud software remap ning paigaldatud Awron data display.
Kaasa tuleb registreerimismärk 135MMM.
Tegemist on väga heas tehnilises korras ja hästi hoitud entusiastiautoga.
Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 277 €
Registreerimistasu: 984 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis