Toyota Aygo
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 03.2007 · Lithuania | ||||||
| Mileage | 195 000 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 3 doors, 4 seats | ||||||
| Fuel | Petrol | ||||||
| Engine | 1.0, 50 kW 1KR | ||||||
| Transmission | Manual | ||||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||||
| VIN | JTDJG10C00N147552 | ||||||
| Reg. nr. | 631WNT | ||||||
| Vehicle inspection | 31.03.2027 | ||||||
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| Cubic capacity: | 1.0 l |
| Cubic capacity: | 998 cm³ |
| Power: | 50 kW |
| CO₂ emission: | 109 g/km |
| Maximum speed: | 157 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Color: | Red |
| Body type: | Hatchback |
| Seats: | 4 tk |
| Doors: | 3 tk |
| Length: | 3410 mm |
| Width: | 1615 mm |
| Height: | 1465 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 925 kg |
| Technical max. mass: | 1180 kg |
| Load bearing capacity: | 255 kg |
| Wheelbase: | 2340 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Müüa Toyota aygo
Müüa Toyota 2007a. Kehtiv ülevaatus kuni 03/2027 ja kindlustus 05/2027. Märtsis tehtud hooldus, vahetatud õli, filter, salongifilter, puksid, klotsid.
1 käik läheb raskelt sisse.
Esiistmel riie veidi katki,
Tagastange nurgast on pilt lisatud - stangel väike lõks tagant katki.
Kriipse- kraapse leidub
Auto on minu kasutuses olnud 3 aastat ja pole kordagi teele mind jätnud.
Helista ja tule vaatama!
Motor vehicle tax
Annual tax: 54 €
Registration fee: 194 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO Car Loan
Is your dream car just out of reach financially? Mogo is here to help! Forget long waiting times and strict bank requirements – with us, you can get a decision on your loan application and receive the money on the same day. The loan amount is transferred to you immediately, and you have 30 days to find the vehicle that suits you best. The process is simple, fast, and hassle-free. Submitting an application takes only a few minutes and does not obligate you to anything!