Toyota Aygo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2007 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 195 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 50 kW 1KR | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JTDJG10C00N147552 | ||||||
| Reg. nr. | 631WNT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 998 cm³ |
| Võimsus: | 50 kW |
| CO₂ emissioon: | 109 g/km |
| Tippkiirus: | 157 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 3410 mm |
| Laius: | 1615 mm |
| Kõrgus: | 1465 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 925 kg |
| Täismass: | 1180 kg |
| Kandevõime: | 255 kg |
| Teljevahe: | 2340 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa Toyota aygo
Müüa Toyota 2007a. Kehtiv ülevaatus kuni 03/2027 ja kindlustus 05/2027. Märtsis tehtud hooldus, vahetatud õli, filter, salongifilter, puksid, klotsid.
1 käik läheb raskelt sisse.
Esiistmel riie veidi katki,
Tagastange nurgast on pilt lisatud - stangel väike lõks tagant katki.
Kriipse- kraapse leidub
Auto on minu kasutuses olnud 3 aastat ja pole kordagi teele mind jätnud.
Helista ja tule vaatama!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 54 €
Registreerimistasu: 194 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!