Opel Mokka Enjoy
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 03.2014 · Leedu |
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.4, 103 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1400 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| CO₂ emissioon: | 139 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1409 kg |