Ford Transit
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2018 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 140 000 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 6 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 96 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WF0EXXTTGEJT00469 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 228 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 6 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5750 mm |
| Laius: | 2100 mm |
| Kõrgus: | 2230 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2685 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 815 kg |
| Autorongi mass: | 6000 kg |
| Haagis piduritega: | 2800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3504 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
AWD 4*4. Sillalukk!L3H1, Kaubar. 2500*2100*1400. Haagis 2800kg. Serviceline(taga riiulid). Kõik küljed avatavad ja lukustatavad. Katuseraamid, vilkurid, töötuled. A/C-konditsioneer, MF-nahkrool, püsikiirus. Käetoed. Põhjamaa pakett-2*akud, webasto taimeri ja puldiga , 2*istmes, esiklaasisooj. juhtmega plokisoojendus. Inverter-voolumuundur. El. aknad, peeglid sooj. Konks. digihooldusr. 2kompl. rattaid. 2 võtit. Kontrollitud läbisõit. TYV tehtud 140tMootorsõidukimaks
Aastamaks: 275 €
Registreerimistasu: 1528 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.