Ford Transit
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2019 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 164 200 km | ||||||
| Keretüüp | 3 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 96 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0EXXTTREKJ50188 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 228 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 5531 mm |
| Laius: | 2059 mm |
| Kõrgus: | 2789 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2299 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 1201 kg |
| Autorongi mass: | 5065 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3300 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L2H3, Kaubar. 3100. Kliima, MF-nahkrool, püsikiirus. Põhjamaa pakett-2*akud webasto taimeri ja puldiga , 2*istmes, esiklaasisooj. Kaubaruumis lisa webasto soojendi. El. aknad, peeglid sooj. Parkimisandurid ees-taga, parkimiskaamera, taga töötuled, tagaukses lukustatav ava pikkade detailide veoks, konks. M+s rehvid. Hooldusr. Viimane hoole Fordi esinduses 2. 2024 158t. EXPORT 15000. - Sis. 24%Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 110 €
Registreerimistasu: 774 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.