Ford Transit
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2019 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 164 000 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 96 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0XXXTTGXJG18516 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 192 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5981 mm |
| Laius: | 2059 mm |
| Kõrgus: | 2547 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2299 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 1201 kg |
| Autorongi mass: | 4250 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3750 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L3H2, Kaubar. 3400. Kaubaruumis kaldtee. A/C kondits, MF-nahkrool, püsikiirus. Põhjamaa pakett-2*akud webasto taimeri ja puldiga , 2*istmes, esiklaasisooj. el. aknad, peeglid sooj. Parkimisandurid ees-taga, parkimiskaamera, Driver Assist, Driver alert, Lane Keeping-reahoidja. konks. Digihooldusr. Uus sooj. ja sensoriga esiklaas. 2 kompl. rattaid velgedel. Kontrollitud läbisõit. Km 0%Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www. lkf. ee antud sõiduk ei ole osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 165 €
Registreerimistasu: 939 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.