Ford Transit
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2012 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 141 900 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 92 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WF0XXXTTFXCA20864 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2198 cm³ |
| Võimsus: | 92 kW |
| CO₂ emissioon: | 249 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4965 mm |
| Laius: | 1974 mm |
| Kõrgus: | 2060 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2395 kg |
| Täismass: | 3325 kg |
| Kandevõime: | 930 kg |
| Autorongi mass: | 5325 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2933 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
4*4 AWD. L1H1. Kaubar. 2500. 2*liuguksed külgedel. Serviceline(taga riiulid sahtlitega, katuseraamid). A/C-kondits. MF-nahkrool, püsikiirus. Käetoed. Põhjamaa pakett-2*akud, webasto taimeriga , istmes, esiklaasisooj. El. aknad, peeglid sooj. Konks. 2 võtit. Hooldusr. Fordi esinduse hoolded, viimane 141921km. TYV tehtud 141880km, kehtib 4. 2026. Kontrollitud läbisõit. KM 0%Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 156 €
Registreerimistasu: 928 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.