Renault Trafic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2017 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 119 000 km | ||||||
| Keretüüp | 3 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 92 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1FL000957568360 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 92 kW |
| CO₂ emissioon: | 155 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4999 mm |
| Laius: | 1956 mm |
| Kõrgus: | 1971 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1941 kg |
| Täismass: | 2980 kg |
| Kandevõime: | 1039 kg |
| Autorongi mass: | 4980 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3098 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L1H1. Kaubaruum 2500. Energy varustuspakett:MF-nahkrool, salongi liistud ja ehisdetailid. A/C konditsioneer. Puutetundlik Navy. Põhjmaapakett. istmesooj. el. peeglid sooj. nr. 2 soojustatud vahesein avaga pikemate detailide veoks, webasto taimeri ja puldiga. Püsikiirus. parkimisandurid. El. aknad-peeglid sooj. Konks. M+S rehvid. Hooldusr. Viimane hoole 99750km. 3. 2023. Uus sensoriga esiklaas. 2 võtit+webasto pult. Kontrollitud läbisõit.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 425 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Trafic
2017, 98 000 km
13 500 €
144 €/kuus
Toyota Avensis
2017, 150 000 km
12 400 €
141 €/kuus
Ford Transit Custom
2015, 154 200 km
12 550 €
148 €/kuus
Volkswagen Touran
2016, 156 700 km
12 790 €
151 €/kuus
Citroën Jumpy
2018, 131 960 km
12 900 €
138 €/kuus
Toyota Proace
2018, 122 794 km
13 490 €
144 €/kuus