Renault Trafic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2015 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 225 000 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 88 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF12FL11852737331 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| CO₂ emissioon: | 155 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5399 mm |
| Laius: | 1956 mm |
| Kõrgus: | 1967 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1811 kg |
| Täismass: | 3010 kg |
| Kandevõime: | 1199 kg |
| Autorongi mass: | 5010 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3498 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L2H1. Kaubaruum 2950. A/C konditsioneer. Puutetundlik Navy. Kaamera. Püsikiirus. Istmesooj. parkimisandurid. El. aknad-peeglid sooj. Konks. Katuseraamid. 2-d rattad velgedel. TÜV tehtud 225t. Kontrollitud läbisõit. sis. 24% EXPORT 7300Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 389 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.