Volvo V60
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2014 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 235 000 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 133 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1FW73CDE1210427 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 133 kW |
| CO₂ emissioon: | 112 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4635 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Kõrgus: | 1479 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1744 kg |
| Täismass: | 2150 kg |
| Kandevõime: | 406 kg |
| Autorongi mass: | 3950 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2776 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
R-Design. Summum varustus. Facelift mudel. 2*istmesooj. esiklaasi sooj. El. iste mäluga, nahksisu, parkimisandurid, digiarmatuur, püsikiirus, MF-nahkrool, el. aknad, peeglid sooj. kliima, konks, jne. Teostatud suur hoole 235t. (hammasrihma kompl. veepumbaga, mootoriõli, kütusefilter, õhu -ja õlifilter, ees -ja tagapidurikettad. -klotsid)Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www. lkf. ee antud sõiduk ei ole osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 100 €
Registreerimistasu: 321 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.