Mercedes-Benz E 400
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 96 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.9, 243 kW 656929 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | 11.2025 | ||||||
| VIN | W1K2132271A904944 | ||||||
| Reg. nr. | 569TJW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Müüja: Harry Kangur
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.9 l |
| Kubatuur: | 2925 cm³ |
| Võimsus: | 243 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.8 l/100 km |
| Maanteel: | 6.1 l/100 km |
| Keskmine: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 195 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4996 mm |
| Laius: | 1868 mm |
| Kõrgus: | 1499 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2191 kg |
| Täismass: | 2685 kg |
| Kandevõime: | 494 kg |
| Autorongi mass: | 4885 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2939 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 538 €
Registreerimistasu: 1895 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz GLC 200
2022, 84 700 km
40 500 €
435 €/kuus
Land Rover Range Rover Sport
2020, 106 540 km
41 269 €
474 €/kuus
Mercedes-Benz GLE 350
2020, 117 350 km
41 500 €
477 €/kuus
Mercedes-Benz GLC 220
2020, 82 000 km
41 900 €
447 €/kuus
GMC Canyon
2019, 54 000 km
42 000 €
482 €/kuus
Mercedes-Benz CLS 350
2019, 71 000 km
42 900 €
493 €/kuus