BMW 318
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 101 000 km | ||||||
| Varustustase | i | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, Sedan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 115 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBA71DY09MFK58668 | ||||||
| Reg. nr. | 874XMS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2024 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad: ees, taga
- Nahkpolster: beež
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Kaubakinnituse konksud
- Repair Inclusive - 5 years / 200,000 km
- Service Inclusive - 6 years / 120,000 km
- Roolisoojendus
- Võtmeta kasutamine (Comfort Access System)
- Aktiivne püsikiirusehoidja Stop&Go funktsiooniga
- Parkimisandurid ees ja taga
- Parkimiskaamera
- Hi-Fi helisüsteem
- Juhtmeta laadimise funktsiooniga Bluetooth käed-vabad süsteem
- Suur ekraan
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 115 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.5 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 144 g/km |
| Tippkiirus: | 223 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4709 mm |
| Laius: | 1827 mm |
| Kõrgus: | 1435 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1568 kg |
| Täismass: | 2050 kg |
| Kandevõime: | 482 kg |
| Autorongi mass: | 3350 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2851 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Teostatud tehniline kontroll.Repair Inclusive garantii pakett on pikendatud kuni 5a / 200 000 km alates esmasest registreerimisest.
Service Inclusive garantii pakett on pikendatud kuni 6a / 120 000 km alates esmasest registreerimisest.
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 143 €
Registreerimistasu: 608 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.