Peugeot 308 Allure
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2019 · Belgia |
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.5, 96 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1500 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 105 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1395 kg |
Sarnased pakkumised
Citroën Grand C4 Spacetourer
2018, 151 805 km
10 199 €
114 €/kuus
Kia cee'd / Ceed
2017, 153 569 km
10 500 €
124 €/kuus
Citroën C4 Cactus
72 000 km
10 699 €
123 €/kuus
Renault Scenic
2017, 157 398 km
10 900 €
122 €/kuus
Peugeot 2008
2019, 153 217 km
11 199 €
125 €/kuus
Opel Insignia
2017, 174 000 km
11 300 €
133 €/kuus