Jeep Grand Cherokee
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2015 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 184 kW 63D | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 1C4RJFBM2FC875210 | ||||||
| Reg. nr. | 699RNX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
- Hetkel all uued talverehvid. Kaasa saab ühe suve sõitnud velgedel suverehvid.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2987 cm³ |
| Võimsus: | 184 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.3 l/100 km |
| Maanteel: | 6.5 l/100 km |
| Keskmine: | 7.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 198 g/km |
| Tippkiirus: | 202 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4828 mm |
| Laius: | 1943 mm |
| Kõrgus: | 1802 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2422 kg |
| Täismass: | 2949 kg |
| Kandevõime: | 527 kg |
| Autorongi mass: | 6449 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2915 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 464 €
Registreerimistasu: 1534 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Jeep Grand Cherokee
2013, 247 400 km
12 790 €
156 €/kuus
Ford Ranger
2013, 286 683 km
12 276 €
149 €/kuus
Audi A6 Allroad
2014, 279 000 km
12 499 €
152 €/kuus
Mercedes-Benz GLA 220
2014, 168 000 km
12 500 €
152 €/kuus
Mercedes-Benz CLS 350
2013, 250 000 km
12 500 €
152 €/kuus
Audi A6 Allroad
2013, 346 800 km
12 500 €
152 €/kuus