Audi A6
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2020 · Saksamaa |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) |
| Mootor | 3.0, 210 kW DDVB |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | jah |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 210 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.3 l/100 km |
| Keskmine: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 190 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4939 mm |
| Laius: | 1886 mm |
| Kõrgus: | 1411 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1900 kg |
| Täismass: | 2475 kg |
| Kandevõime: | 575 kg |
| Autorongi mass: | 4475 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2932 mm |
| Sildade arv: | 2 |