Mercedes-Benz E 200
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.1998 · Itaalia | ||||||
| Läbisõit | 258 300 km | ||||||
| Varustustase | Avantgarde Kompressor | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 137 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WDB2102451A612090 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: 4 tk
- Turvavööde eelpingutid
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator: tehase org.võtmes
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: nahkkattega
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: 4
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo: kenwood w
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Karterikaitse
- Pagasikate
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Reisiarvesti
- v.heas korras ja hästi hoitud,-hooldatud auto, roostet pole, veermik vaikne, olnud 1-omanik 1948a sündinud, seest puhas ja väljast poleeritud, olemas kaks paari org.võtmeid, teostatud ARK kontroll AKT
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 137 kW |
| CO₂ emissioon: | 238 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4816 mm |
| Laius: | 1799 mm |
| Kõrgus: | 1511 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1620 kg |
| Täismass: | 2200 kg |
| Kandevõime: | 580 kg |
| Autorongi mass: | 4100 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2833 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, UUS ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106, Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppelMootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 511 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!