Mitsubishi Outlander Intense+
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2013 · Holland |
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 2.0, 89 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 2000 cm³ |
| Võimsus: | 89 kW |
| CO₂ emissioon: | 44 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1490 kg |
Sarnased pakkumised
Mitsubishi Outlander
2014, 239 889 km
9999 €
122 €/kuus
Mitsubishi Outlander
2014, 204 331 km
10 499 €
128 €/kuus
Mitsubishi Outlander
2014, 203 245 km
10 599 €
129 €/kuus
Mitsubishi Outlander
2014, 200 136 km
10 699 €
130 €/kuus
Mitsubishi Outlander
2015, 226 750 km
10 799 €
128 €/kuus
Mitsubishi Outlander
2013, 199 300 km
11 300 €
138 €/kuus