Citroën Berlingo Feel
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2020 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 210 359 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 75 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | VR7ECYHYCLJ594163 | ||||||
| Reg. nr. | NDO441 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
Tuled
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 75 kW |
| CO₂ emissioon: | 107 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4403 mm |
| Laius: | 1848 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1490 kg |
| Täismass: | 2095 kg |
| Kandevõime: | 605 kg |
| Autorongi mass: | 3395 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2785 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Päris Longo Garantii 2 kuud/3000km
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 119 €
Registreerimistasu: 528 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Citroën Berlingo
2021, 135 934 km
12 900 €
138 €/kuus
Peugeot Partner
2020, 166 000 km
11 950 €
133 €/kuus
Toyota Avensis
2018, 174 500 km
11 999 €
141 €/kuus
Renault Express
2022, 122 000 km
12 000 €
128 €/kuus
Peugeot Rifter
2019, 209 999 km
12 200 €
144 €/kuus
Kia cee'd Sportswagon
2020, 124 000 km
12 500 €
133 €/kuus