Peugeot 2008 Executive
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2017 |
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.2, 81 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1200 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| CO₂ emissioon: | 103 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1165 kg |