Volkswagen Passat
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2020 · Belgia |
| Varustustase | STYLE |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.6, 88 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1600 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| CO₂ emissioon: | 105 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1500 kg |
Sarnased pakkumised
Volkswagen Passat
2019, 283 000 km
7990 €
95 €/kuus
Volkswagen Passat
2020, 202 557 km
14 599 €
163 €/kuus
Volkswagen Passat
196 000 km
15 999 €
189 €/kuus
Volkswagen Passat
2020, 201 184 km
16 899 €
189 €/kuus
Volkswagen Passat
2020, 98 000 km
20 415 €
219 €/kuus
Volkswagen Passat
2020
19 000 €
222 €/kuus