Ford Transit Connect
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2016 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 128 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 3 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 88 kW XWGA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0RXXWPGRGK43046 | ||||||
| Reg. nr. | 072XDL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2025 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.3 l/100 km |
| Keskmine: | 4.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 115 g/km |
| Tippkiirus: | 157 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4418 mm |
| Laius: | 1835 mm |
| Kõrgus: | 1861 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1555 kg |
| Täismass: | 2235 kg |
| Kandevõime: | 680 kg |
| Autorongi mass: | 2950 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 745 kg |
| Teljevahe: | 2662 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 378 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ford Transit Connect
2018, 156 000 km
9950 €
118 €/kuus
Ford Transit Connect
2017, 141 000 km
10 500 €
111 €/kuus
Ford Transit Connect
2021, 83 573 km
11 900 €
128 €/kuus
Ford Transit Connect
2021, 63 676 km
11 990 €
129 €/kuus
Ford Focus
2018, 141 546 km
9699 €
104 €/kuus
Renault Kadjar
2015, 163 000 km
9750 €
114 €/kuus