Ford Transit Connect
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2017 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 141 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 74.2 kW XVGA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF06XXWPG6HG66987 | ||||||
| Reg. nr. | 578XDL | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Toonitud klaasid
Multimeedia
- Stereo
- Bluetooth
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 74.2 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.4 l/100 km |
| Maanteel: | 4.4 l/100 km |
| Keskmine: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 124 g/km |
| Tippkiirus: | 166 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4528 mm |
| Laius: | 1835 mm |
| Kõrgus: | 1852 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1567 kg |
| Täismass: | 2220 kg |
| Kandevõime: | 653 kg |
| Autorongi mass: | 3180 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2662 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 175 €
Registreerimistasu: 570 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ford Transit Connect
2016, 137 994 km
9800 €
105 €/kuus
Ford Transit Connect
2018, 156 000 km
9950 €
118 €/kuus
Citroën Berlingo
2019, 148 447 km
9500 €
102 €/kuus
Citroën Jumper
2016, 196 000 km
9500 €
112 €/kuus
Renault Kangoo
2019, 105 000 km
9500 €
109 €/kuus
Ford Focus
2018, 141 546 km
9599 €
103 €/kuus