Hyundai Tucson Comfort
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2017 · Eesti |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.6, 130 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
| Tehnoülevaatus | 31.10.2023 |
Kuulutus on arhiveeritud
Kontrollitud sõiduk
Põhjalik tehniline kontroll teostatud. Tulemusi vaata siit >>
- Garantii 6 kuud
- Kindel hooldusajalugu
- Odomeetri näit vastab tegelikule läbisõidule
- Autoabi 24/7
- Kaskokindlustus erihinnaga
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1591 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9 l/100 km |
| Maanteel: | 6 l/100 km |
| Keskmine: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 165 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4475 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1645 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1590 kg |
| Täismass: | 2130 kg |
| Kandevõime: | 540 kg |
| Autorongi mass: | 3730 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Hyundai Tucson
2017, 193 147 km
12 800 €
151 €/kuus
Škoda Octavia
2017, 73 000 km
12 600 €
144 €/kuus
Opel Insignia
2019, 145 708 km
12 699 €
136 €/kuus
Nissan Qashqai
2018, 135 432 km
12 800 €
146 €/kuus
Kia cee'd / Ceed
2019, 91 364 km
12 900 €
138 €/kuus
Renault Talisman
2019, 91 500 km
12 990 €
139 €/kuus