Chrysler PT Cruiser
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2006 | ||||||
| Läbisõit | 151 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.4, 105 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Reg. nr. | 251SLH | ||||||
Varustus
- kliimaautomaatik
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- turvapadi
- lisapidurituli
- veojõukontroll
- turvavööde eelpingutid esiistmetel
- udutuled (eesmised, tagumine)
- tulede korrektor
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- valuveljed
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- stereo (CD, originaal)
- autokompuuter
- iluliistud salongis
- taskud esiistmete seljatugedes
- topsihoidjad
- nahkpolster
- 2x istmesoojendused
- käetugi ees
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- parkimisandurid (taga)
- 12v pistikupesad
- välistemperatuuri näidik
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2400 cm³ |
| Võimsus: | 105 kW |
| Tippkiirus: | 171 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1640 kg |
| Täismass: | 1925 kg |
| Kandevõime: | 285 kg |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2026Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 93 €
Registreerimistasu: 412 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.