Lexus IS 200
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.1999 · Šveits | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 114 kW 1G-FE | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | JTDBS182700025914 | ||||||
| Reg. nr. | 295BVZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1988 cm³ |
| Võimsus: | 114 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4400 mm |
| Laius: | 1720 mm |
| Kõrgus: | 1420 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1445 kg |
| Täismass: | 1825 kg |
| Kandevõime: | 380 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Minu käes olles elke mustamäes hooldatud. Heas korras. Vahetatud mootor ls100k ja käigukast ls200kVahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 426 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!