SEAT Leon
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2018 · Eesti |
| Varustustase | Style |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.4, 81 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2024 |
Kuulutus on arhiveeritud
Kontrollitud sõiduk
Põhjalik tehniline kontroll teostatud. Tulemusi vaata siit >>
- Garantii 6 kuud
- Kindel hooldusajalugu
- Odomeetri näit vastab tegelikule läbisõidule
- Autoabi 24/7
- Kaskokindlustus erihinnaga
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1395 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.6 l/100 km |
| Keskmine: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 123 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4549 mm |
| Laius: | 1816 mm |
| Kõrgus: | 1451 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1508 kg |
| Täismass: | 1900 kg |
| Kandevõime: | 392 kg |
| Autorongi mass: | 3300 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 710 kg |
| Teljevahe: | 2620 mm |
| Sildade arv: | 2 |