Peugeot Rifter N1
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2019 · Eesti |
| Keretüüp | Kaubik, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.5, 56 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.01.2024 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 56 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.1 l/100 km |
| Maanteel: | 4.1 l/100 km |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 156 g/km |
| Tippkiirus: | 151 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4403 mm |
| Laius: | 1848 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1638 kg |
| Täismass: | 2365 kg |
| Kandevõime: | 727 kg |
| Autorongi mass: | 3190 kg |
| Haagis piduritega: | 825 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2785 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Kia cee'd / Ceed
2020, 123 895 km
10 900 €
118 €/kuus
Fiat Doblo
2021, 85 000 km
11 500 €
123 €/kuus
Citroën Jumpy
2018, 131 960 km
11 900 €
128 €/kuus
Peugeot Partner
2021, 60 687 km
11 995 €
129 €/kuus
Toyota Avensis
2017, 150 000 km
12 400 €
141 €/kuus
Kia cee'd Sportswagon
2020, 124 000 km
12 500 €
133 €/kuus