Mercedes-Benz E 200
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2025 · Saksamaa |
| Varustustase | AMG-paket |
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 2.0, 150 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Tehnoülevaatus | 28.02.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1999 cm³ |
| Võimsus: | 150 kW |
| Keskmine: | 6.6 l/100 km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1810 kg |