Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2020 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 167 537 km | ||||||
| Varustustase | Style Corporate Plus | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.4, 115 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | TMBJW9NP4L7060338 | ||||||
| Reg. nr. | OK4020 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Katuseluuk
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
Tuled
- Udutuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1395 cm³ |
| Võimsus: | 115 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4862 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1462 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1833 kg |
| Täismass: | 2291 kg |
| Kandevõime: | 458 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto usaldusväärselt müüjalt Longost
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 83 €
Registreerimistasu: 348 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Superb
2021, 198 758 km
18 599 €
208 €/kuus
Škoda Superb
2020, 181 244 km
18 999 €
222 €/kuus
Škoda Superb
2020, 84 775 km
20 900 €
240 €/kuus
Volkswagen Passat
2018, 132 965 km
17 500 €
188 €/kuus
Citroën C5 Aircross
2021, 102 000 km
17 980 €
206 €/kuus
Citroën C5 Aircross
2021, 99 000 km
17 990 €
206 €/kuus