Scania R TANK 1500 I + 13000 l / VACUUM Moro PM200 year 2015 / PRESSURE Pratissoli 500 bar / 200 l/min
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2000 · Norra | ||||||
| Läbisõit | 626 937 km | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 11.7, 309 kW DSC12 05 | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | YS2R6X20001260465 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2026 | ||||||
Varustus
- PTO: jah
- Diferentsiaalilukk: jah
- Soojendusega istmed: jah
- Soojendusega peeglid: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Udutuled: jah
- Raadio: jah
- AC manuaalne: jah
- Seisusoojendus: jah
- Reguleeritav rool: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 11.7 l |
| Kubatuur: | 11705 cm³ |
| Võimsus: | 309 kW |
| Heitmenorm: | Euro 2 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 8900 mm |
| Laius: | 2500 mm |
| Kõrgus: | 3300 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 14840 kg |
| Täismass: | 29000 kg |
| Kandevõime: | 11160 kg |
| Autorongi mass: | 100000 kg |
| Haagis piduritega: | 85160 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 5300 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x2*4 |
Video
Lisainfo
Veoautod → VaakumautoMudeli aasta: 2000
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Valge
Kabiini tüüp: Päevakabiin
Vedrustuse tüüp: Õhk
Pidurid: Trummel
Roolimine: jah
Vedav: jah
Tõstetav sild: jah
Transpordi pikkus: 8900 mm
Transpordi laius: 2500 mm
Transpordi kõrgus: 3300 mm
Brand: SCANIA
Model: R 124
Structure: vacuum + pressure ( tank 14500 I / 1500 I + 13000 l / vacuum Moro PM200 year 2015 / pressure Pratissoli 500 bar / 200 l/min )
Year: 09.2000
Mileage: 626937 km
VIN: ... 1260465
Wheel formula: 6x2*4
WB: 5300 mm
Engine: DSC12 05 309 Kw / 420 Hp / Euro 2
Gearbox: Opticruise ( GRS900 )
Suspension: air
Brakes: drum
Dimensions: L/W: 8900 mm / 2500 mm
Masses: full/empty: 29000 kg / 14840 kg
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.