SEAT Leon FR
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 04.2024 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.5, 110 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | 10.04.2029, kuni 100 000 km |
| Tehnoülevaatus | 30.04.2028 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Keskmine: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 134 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4368 mm |
| Laius: | 1799 mm |
| Kõrgus: | 1456 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1449 kg |
| Täismass: | 1890 kg |
| Kandevõime: | 441 kg |
| Autorongi mass: | 3390 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 680 kg |
| Teljevahe: | 2669 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Toyota Corolla
2023, 35 000 km
26 290 €
283 €/kuus
Toyota Yaris Cross
2024, 30 736 km
26 490 €
286 €/kuus
Suzuki Vitara
2024, 22 000 km
26 500 €
304 €/kuus
Toyota Yaris Cross
2024, 27 000 km
26 900 €
309 €/kuus
Peugeot 2008
2025, 13 465 km
26 990 €
302 €/kuus
Nissan Qashqai
2023, 22 000 km
27 000 €
308 €/kuus