Volvo S60
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2024 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 18 000 km | ||||||
| Varustustase | AWD H&K ULTIMATE DARK INTELLI PRO FULL | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, Sedan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 184 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 7JRZSL1V0RG307039 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
Mugavus
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Püsikiiruse hoidja
- Info kuvamine esiklaasile
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
Sisustus
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Navigatsiooniseade
- Stereo
Tuled
- Lähituled: led
Muu
- Muud lisad:
- KÕIGE UUEM FACELIFT "MUDELIAASTA 2024" + GOOGLE
- UUS B5 KERS MILD HYBRID 184KW + 10KW ELEKTER
- AWD NELIKVEDU
- ULTIMATE DARK / R-DESIGN
- INTELLISAFE PRO PACK
- XENIUM PACK PRO
- BUSINESS PACK PRO
- WINTER PACK
- PREMIUM SOUND by HARMAN&KARDON
- ELEKTRILINE KATUSELUUK
- "HUD" HEAD-UP DISPLAY INFO KUVAMINE ESIKLAASILE
- VOLVO ON CALL
- 360K PARKIMISKAAMERA
- NAPPA LEATHER NAHATATUD ARMATUUR
- KEYLESS ENTRY&GO
- ROOLISOOJENDUS
- FULL THOR's LED ESITULED
- INTELLISAFE PRO PACK
- ACC - ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSHOIDIK(STOP&GO)
- PILOT ASSIST - STOP&GO AKTIIVNE UMMIKUASSISTENT
- LANE KEEPING AID (LKA) - AKTIIVNE SÕIDURAJA ABISÜSTEEM KOOS KORRIGEERIVA ROOLIGA
- DISTANCE WARNING - VAHEKAUGUSE HOIATUS
- TRAFFIC SIGN INFORMATION WITH ACTIVE SPEED LIMITER
- INTELLISAFE SURROUND
- BLIS - PIMEALA INFOSÜSTEEM
- LANE CHANGE MERGE AID (LCMA) - REAVAHETUS ABISÜSTEEM
- CROSS TRAFFIC ALERT (CTA) - RISTUVA LIIKLUSE HOIATUS TAGURPIDI PARKIMISALAST VÄLJASÕITES
- REAR IMPACT COLLISION WARNING - TAGAOSA AVARIIHOIATUS
- WINTER PACK
- ROOLISOOJENDUS
- 4X ISTMESOOJENDUSED
- 4X KLIIMA
- VOLVO ON CALL
- 2X ELEKTRILISED MÄLUDEGA ISTMED
- APPLE CARPLAY
- TELEFONI JUHTMEVABA LAADIJA
- 12,3” UUS GRAAFILINE EKRAAN JUHILE
- GOOGLE NAVIGATSIOONISÜSTEEM
- VOLVO SELEKT
- EUEST GARANTII 2 AASTAT* (tingimused www.euest.ee/garantii)
- UUE HIND CA 69.000€
- VOLVO SPETSIALIST - WWW.EUEST.EE
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 184 kW |
| CO₂ emissioon: | 163 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4778 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1423 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1896 kg |
| Täismass: | 2300 kg |
| Kandevõime: | 404 kg |
| Autorongi mass: | 4100 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2872 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
LÄBISÕIDUPIIRANGUTA GARANTII 2 AASTAT* (tingimused leiad www.euest.ee/garantii)Lisatasu eest on võimalik soetada Euest PRO 2-aastane tehasegarantiiga võrdväärne garantii +1490€ euest.ee/garantii
Mootorsõiduki registreerimistasu 2085,00 €
Mootorsõiduki aastamaks 311,90 €
VOLVO ESINDUSEST. VOLVO SELEKT.
VOLVO SPETSIALIST - WWW.EUEST.EE Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 315 €
Registreerimistasu: 1579 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volvo S60
2024, 17 990 km
39 990 €
430 €/kuus
Volvo S60
2024, 7 000 km
44 990 €
483 €/kuus
Toyota Corolla Cross
2024, 15 640 km
35 490 €
381 €/kuus
Toyota RAV4
2022, 92 555 km
35 995 €
386 €/kuus
Toyota RAV4
2023, 38 951 km
36 500 €
392 €/kuus
Toyota Corolla Cross
2023, 25 331 km
36 995 €
397 €/kuus