Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2016 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 265 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kaubik, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 132 kW CJS | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMB1LCNP2G7079840 | ||||||
| Reg. nr. | 874BRZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Mägipidur
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.1 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 129 g/km |
| Tippkiirus: | 232 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4861 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1458 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1524 kg |
| Täismass: | 2030 kg |
| Kandevõime: | 506 kg |
| Autorongi mass: | 3860 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 128 €
Registreerimistasu: 405 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Superb
2017, 245 000 km
9900 €
117 €/kuus
Toyota Corolla
2017, 217 000 km
8790 €
103 €/kuus
Nissan Qashqai
2016, 225 000 km
8900 €
106 €/kuus
Volkswagen Passat
2015, 277 240 km
9100 €
108 €/kuus
Volkswagen Golf
2016, 183 000 km
9390 €
111 €/kuus
Opel Insignia
2017, 165 500 km
9500 €
112 €/kuus