Nissan X-Trail
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 117 636 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Acenta dCi CVT | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 96 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JN1TCAT32U0032906 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mp3 mängija
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.8 l/100 km |
| Maanteel: | 4.7 l/100 km |
| Keskmine: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 135 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4640 mm |
| Laius: | 1820 mm |
| Kõrgus: | 1705 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1685 kg |
| Täismass: | 2140 kg |
| Kandevõime: | 455 kg |
| Autorongi mass: | 3640 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2705 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hooldused teostatud. Viimane 03/2025Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 201 €
Registreerimistasu: 724 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Nissan X-Trail
2016, 176 563 km
9850 €
117 €/kuus
Nissan X-Trail
2018, 169 951 km
10 900 €
129 €/kuus
Nissan X-Trail
2015, 168 063 km
10 999 €
130 €/kuus
Nissan X-Trail
2016, 230 402 km
11 099 €
131 €/kuus
Nissan X-Trail
2016, 187 236 km
11 990 €
142 €/kuus
Nissan X-Trail
2015, 165 938 km
11 990 €
142 €/kuus