Opel Astra
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2019 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 168 246 km | ||||||
| Varustustase | Edition | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 81 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | W0VBD6EN0KG363287 | ||||||
| Reg. nr. | NSR853 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| CO₂ emissioon: | 125 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4730 mm |
| Laius: | 1809 mm |
| Kõrgus: | 1485 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1364 kg |
| Täismass: | 1890 kg |
| Kandevõime: | 526 kg |
| Autorongi mass: | 3290 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 660 kg |
| Teljevahe: | 2662 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto usaldusväärselt müüjalt Longost
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 70 €
Registreerimistasu: 429 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.