Volkswagen Multivan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2008 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 319 000 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.5, 128 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WV2ZZZ7HZ8H104988 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2461 cm³ |
| Võimsus: | 128 kW |
| CO₂ emissioon: | 243 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4890 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1950 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2526 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 474 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
4-Motion, 4*4. Highline varustuspakett:Nahk+Alcantara istmed, nahkarmatuur, 2*el. liuguksed külgedel, küljeklaasid avatavad. MF-nahkrool. püsikiirus, ees-taga parkimisandurid, Tuledeaut. 4-tsooni kliima, el. aknad. -peeglid sooj. vihmasensor. Põhjmaapakett: 2*akud, 2*istmesoe, 2*webasto taimeri ja puldiga. Toonklaasid, kardinad. eemald. konks. Pööratavad kaptenitoolid, tagaistmeid võimalik kohaldada voodiks. Kõrvalistuja iste kaptenitooli funktsiooniga. Rattahoidja 2 võtit. Hooldusr. viimane hoole 315 1. 25t. Lõuna Saksamaalt. Kontrollitud läbisõit.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 155 €
Registreerimistasu: 879 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.