BMW 520 MHEV Luxury Line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2020 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 198 336 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 120 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | WBA11DX000CE56965 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
Sisustus
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
Tuled
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4942 mm |
| Laius: | 1868 mm |
| Kõrgus: | 1498 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1824 kg |
| Täismass: | 2440 kg |
| Kandevõime: | 616 kg |
| Autorongi mass: | 4440 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2975 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Auto usaldusväärselt müüjalt Longost
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 262 €
Registreerimistasu: 940 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.