Jeep Compass Limited JBL 4x4
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 11.2019 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, MAHTUNIVERSAAL, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.4, 125 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 30.11.2025 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1368 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.9 l/100 km |
| Keskmine: | 6.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 208 g/km |
| Tippkiirus: | 204 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4394 mm |
| Laius: | 1819 mm |
| Kõrgus: | 1644 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1665 kg |
| Täismass: | 2086 kg |
| Kandevõime: | 421 kg |
| Autorongi mass: | 3086 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2636 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Jeep Compass
2018, 122 163 km
12 995 €
149 €/kuus
Honda CR-V
2017, 187 000 km
13 500 €
159 €/kuus
Mitsubishi Outlander
2017, 159 989 km
13 900 €
164 €/kuus
Opel Mokka
2017, 85 000 km
14 000 €
160 €/kuus
Subaru Outback
2017, 202 000 km
14 200 €
167 €/kuus
Hyundai Tucson
2021, 154 633 km
14 400 €
161 €/kuus