Škoda Superb
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 01.2022 · Eesti |
| Varustustase | SPORTLINE FL 4X4 |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 147 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 147 kW |
| CO₂ emissioon: | 156 g/km |
| Tippkiirus: | 238 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Kollane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4869 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1503 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1759 kg |
| Täismass: | 2259 kg |
| Kandevõime: | 500 kg |
| Autorongi mass: | 4459 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Škoda Superb
2021, 138 000 km
24 900 €
267 €/kuus
Škoda Octavia
2022, 148 675 km
24 450 €
263 €/kuus
Volkswagen Passat
2021, 161 144 km
24 890 €
278 €/kuus
Škoda Kodiaq
2021, 95 684 km
24 900 €
268 €/kuus
Volkswagen Passat
2020, 156 962 km
24 990 €
279 €/kuus
Škoda Octavia
2022, 150 674 km
25 350 €
284 €/kuus