Honda FR-V
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2006 · Prantsusmaa |
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 6 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.2, 103 kW N22A1 |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2204 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.3 l/100 km |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 167 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 6 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4285 mm |
| Laius: | 1810 mm |
| Kõrgus: | 1770 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1643 kg |
| Täismass: | 2130 kg |
| Kandevõime: | 487 kg |
| Autorongi mass: | 3630 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2685 mm |
| Sildade arv: | 2 |