Mercedes-Benz A 200 Business Solution AMG
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2017 · Leedu | ||||||
| Läbisõit | 248 782 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.1, 100 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | jah | ||||||
| VIN | WDD1760081J649905 | ||||||
| Reg. nr. | NNV073 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
Sisustus
- Laepolster: tume
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo
- CD mängija: boks
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.1 l |
| Kubatuur: | 2143 cm³ |
| Võimsus: | 100 kW |
| CO₂ emissioon: | 103 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4380 mm |
| Laius: | 1780 mm |
| Kõrgus: | 1455 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1485 kg |
| Täismass: | 2010 kg |
| Kandevõime: | 525 kg |
| Autorongi mass: | 3510 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2699 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Õige läbisõit + garantii 2kuud/3000km
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 68 €
Registreerimistasu: 361 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz A 200
2016, 263 800 km
8499 €
101 €/kuus
Mercedes-Benz A 200
2014, 223 600 km
8599 €
105 €/kuus
Mercedes-Benz A 180
111 000 km
10 999 €
134 €/kuus
Peugeot 3008
2017, 170 123 km
13 200 €
155 €/kuus
Audi A4
2017, 280 000 km
13 500 €
159 €/kuus
Volvo V40 Cross Country
2016, 140 000 km
13 900 €
158 €/kuus