Jeep Compass
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2018 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, MAHTUNIVERSAAL, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.4, 125 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Nelikvedu |
| Tehnoülevaatus | 28.02.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1368 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.9 l/100 km |
| Keskmine: | 6.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 160 g/km |
| Tippkiirus: | 196 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4394 mm |
| Laius: | 1819 mm |
| Kõrgus: | 1644 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1655 kg |
| Täismass: | 2087 kg |
| Kandevõime: | 432 kg |
| Autorongi mass: | 3087 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2636 mm |
| Sildade arv: | 2 |