Toyota Corolla
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2025 · Eesti |
| Varustustase | Active Plus |
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 1.8, 72 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
| Tehnoülevaatus | 28.02.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 72 kW |
| CO₂ emissioon: | 107 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4650 mm |
| Laius: | 1790 mm |
| Kõrgus: | 1460 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1506 kg |
| Täismass: | 1885 kg |
| Kandevõime: | 379 kg |
| Autorongi mass: | 2635 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sarnased pakkumised
Toyota Corolla
2023, 41 975 km
23 490 €
252 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 44 508 km
25 490 €
292 €/kuus
Toyota Corolla
2024, 51 401 km
25 990 €
279 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 15 400 km
26 990 €
290 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 37 384 km
27 990 €
301 €/kuus
Toyota Corolla
2025, 18 433 km
28 990 €
324 €/kuus