Škoda Octavia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2014 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 187 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 162 kW CHH | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBAE9NE4F0073072 | ||||||
| Reg. nr. | 039TLB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2025 | ||||||
Müüja: Mare
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 162 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.1 l/100 km |
| Maanteel: | 5.4 l/100 km |
| Keskmine: | 6.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 149 g/km |
| Tippkiirus: | 245 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4685 mm |
| Laius: | 1814 mm |
| Kõrgus: | 1449 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1445 kg |
| Täismass: | 1912 kg |
| Kandevõime: | 467 kg |
| Autorongi mass: | 3512 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 720 kg |
| Teljevahe: | 2676 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 138 €
Registreerimistasu: 497 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.
Sarnased pakkumised
Nissan Qashqai
2016, 136 000 km
11 290 €
129 €/kuus
Volkswagen Passat
2015, 184 000 km
11 600 €
137 €/kuus
Volkswagen Passat Variant
2015, 121 300 km
11 800 €
135 €/kuus
Volkswagen Beetle
2012, 95 000 km
12 000 €
146 €/kuus
Volvo V70
2016, 215 147 km
12 400 €
147 €/kuus
Volkswagen Scirocco
2013, 99 986 km
12 999 €
158 €/kuus